header
header

داستان فصل دوم سریال شهرزاد ۲

داستان سریال شهرزاد 2

داستان فصل دوم سریال شهرزاد ۲

داستان سریال شهرزاد دو از آنجایی شروع میشود که همه چیز پس از در گذشت بزرگ آقا به قباد رسیده است و قباد همه کاره ((دیوان سالار)) میشود اما این موضع که به طبع عمه بلقیس خوش نمیاد از کرمان به تهران میاد تا قدرت رو از قباد بگیره. جالب است بدانید نقش عمه بلقیس رو کسی بازی نمیکنه جز فاطمه معتمد آریا (که حضورش در این سری از سریال شهرزاد قطعی شده است).

در واقع بخشی از سریال شهرزاد دو در مورد کشمکش عمه بلقیس با قباد هستش از طرفی داستان در مورد قدرتی است که قباد بدست آورده و با استفاده از آن شرایط فرستادن فرهاد به خارج را فراهم کرده است و فراهاد رو مجبور میکنه که خارج از کشورد زندگی کنه.

لیست بازیگران این فصل :

شهاب حسینی / ترانه علیدوستی / پریناز ایزدیار / مصطفی زمانی / گلاره عباسی / مهدی سلطانی / رویا نونهالی / امیر جعفری / فریبا متخصص / سهیلا رضوی / محمود پاک نیت و فاطمه معتمد آریا فعلا از سری بازیگر هایی هستند که لیستشون ارائه شده است ناگفته نماند که علی نسیریان در این فصل بازی نمیکند.

به احتمال زیاد قسمت زیادی از سریال شهرزاد ۲ رو در ارمنستان تصویر برداری کنند با توجه به جزئیات منتشر شده در مورد این سریال، شهرزاد دو ۲۶ قسمته خواهد بود.

 

برچسب ها :