header
header

همسر افشین یداللهی درگذشت

 شبنم رحمتیان همسر افشین یداللهی درگذشت

🔸شبنم رحمتیان؛ همسر افشین یداللهی؛ شاعر و ترانه‌سرا پس از ۱۵ روز بستری بودن در بیمارستان؛ صبح امروز پنجشنبه ۱۰ فروردین درگذشت.

🔸۲۵ اسفند ۹۵ افشین یداللهی شاعر و ترانه‌سرا در تصادف رانندگی در جاده هشتگرد درگذشت و همسر و برادر همسرش که همراه وی در اتومبیل بودند؛ به بیمارستان منتقل شدند.

آیا فوت شدن همسر  افشین یداللهی صحت دارد؟

شبنم صالحی در اینستاگرام خود نوشت :

و اين دو تن دوباره به هم رسيدند…. شبنم رحمتيان به افشين يداللهي پيوست و زندگي ابدي خود را آغاز كردند… روحشان شاد و ما مانديم و حسرت اين دو نگاه به دل …. پي نوشت: زمان و مكانِ بدرقه ي پيكر شبنم عزيز همسر دكتر افشين يداللهي را در همين پست اعلام خواهم كرد

واکنش پرویز پرستویی در اینستاگرام در مورد درگذشت همسر افشین یداللهی

همسر افشین یداللهی درگذشت
شبنم رحمتیان؛ همسر افشین یداللهی؛ پس از ۱۵ روز بستری بودن در بیمارستان؛ صبح امروز درگذشت. ۲۵ اسفند ۹۵ افشین یداللهی شاعر و ترانه‌سرا در تصادف رانندگی در جاده هشتگرد درگذشت و همسر و برادر همسرش که همراه وی در اتوموبیل بودند؛ به بیمارستان منتقل شدند.

متاسفانه تلاش‌های پزشکان برای بهبود و درمان شبنم رحمتیان نتیجه‌بخش نبود و صبح امروز؛ پنجشنبه ۱۰ فروردین؛ وی به افشین یداللهی پیوست.
روحشان شاد ویادشان گرامی

خبر در گذشت همسر افشین یداللهی تکذیب شد

 برخی رسانه ها امروز (پنجشنبه) و دقایقی قبل از درگذشت همسر افشین یداللهی خبر دادند که برادر افشین یداللهی این خبر را تکذیب کرد.
وی گفت: تا ساعاتی دیگر شورای پزشکی درباره جدا کردن دستگاه از خانم رحمتیان تصمیم گیری می کند.

 

برچسب ها :