header
header

آیت الله جنتی در گذشت (تکذیب شد)

خبر درگذشت آیت الله جنتی

متاسفانه خبر هایی حاکی از درگذشت آیت الله جنتی در فضای مجازی منتشر شده است چیزی نگذشت که این خبر توسط منابع معتبر ایران نظیر ایرنا تکذیب شده و به شایعات درگذشت ایشون خاتمه داد. در حال حاضر فضای مجازی پر شده است از جملات و اخباری با عنوان دروغ سیزده که منابع خبری این شایعه را دروغ سیزده خواندند.

رواج یک شایعه میتواند زود باوری مردم جامعه را بسنجد توجه داشته باشید که از این دست شایعه ها میتواند از بیرون به فضای مجازی وارد شود هر گاه به چنین شایعه هایی برخوردید از خودتان سوال کنید که «چه کسی از رواج این شایعه ها سود میبرد؟». قابل ذکر است که آیت الله جنتی در حال حاضر تندرست و سلامت میباشند و هیچگونه نگرانی از بابت سلامتی ایشون وجود ندارد.

پاسخ آیت الله جنتی به شایعه درگذشتش

«این موضوع قطعا برای من یک توفیق است. جمله‌ای حضرت امام فرمودند که اگر آمریکا از ما خوشحال بود در خودمان شک کنیم. اگر او با ما دشمنی کرد حقانیت خودمان را باور کنیم. به نظر من اگر کسانی که تخریب می‌کنند حزب اللهی باشند نماز شب خوان باشند آدم باید در خودش شک کند. اما اگر افراد بی‌مبالات تخریب می‌کنند این اتفاقا مایه خوشحالی است. انسان از مذمت افراد صالح باید برای خود نگران شود.»

 

برچسب ها :