header
header

مدل های طراحی ناخن بر اساس ماه های تابستان

مدل های طراحی ناخن مناسب ماه های تابستان

nail-design-models-based-on-summer-months

شاید برای شما هم مهم باشد اینکه بدانید برای ماه تولدتان چه رفتار هایی از خودتان نشان دهید یا چگونه آرایش کنید ناخن هایتان را چگونه طراحی کنید در این مطلب برای ماه های مختلف تابستان طرح هایی را آماده کرده ایم که امیدواریم از مشاهده آن ها لذت ببرید.

 ۱ ) ماه تیر ( برج سرطان )

افراد متولد این ماه دارای روحیاتی حساس، خلاق و مهربان هستند. بنابراین طراحی ناخن آنها می تواند کمی خلاقانه تر و هنرمندانه تر باشد. شما می توانید از این طراحی ها ایده بگیرید.

  • طراحی های سبک ژاپنی ( استفاده از طراحی گربه )

nail-design-models-based-on-summer-months

می توانید از چهره حیوانات بامزه و خانگی ایده بگیرید اما زیاده روی نکنید و اگر می خواهید چنین طرحی را روی ناخنتان بزنید فقط یک ناخن را با این طرح انتخاب کنید.

  •  قلب های آبی چشم دار

nail-design-models-based-on-summer-months

ما می خواهیم کمی طراحی ناخن های شما خلاقانه تر باشد، به همین منظور می توانید با ایده گرفتن از رنگی متضاد با آنچه می کشید شروع کنید. در حالیکه همه جا طراحی قلب با رنگ قرمز صورت می گیرد می توانید این بار این کار را با رنگ آبی انجام دهید تا متفاوت  دیده شوید. اگر می خواهید کمی بامزگی نیز به طرح اضافه کنید می توانید از کشیدن چشم برای این قلب ها کمک بگیرید.

 ۲ ) مرداد ( برج اسد ) 

این افراد دارای خصوصیاتی از جمله جاه طلب، با اعتماد به نفس و دراماتیک یا نمایشی هستند. بنابراین باید همانند خصوصیت هایی که دارند برای طراحی ناخن هایشان از رنگهای جذاب برای نشان دادن جاه طلبی و اعتماد به نفسشان استفاده کنند. شما می توانید از طرح های زیر ایده بگیرید.

  • چهارخانه های رنگین کمان

nail-design-models-based-on-summer-months

همانطور که گفتیم طراحی های رنگی مناسب این افراد است. افرادی که خصوصیت نمایشی و دراماتیک آنها باعث می شود بخواهند کاری کنند که بیشتر به چشم بیایند. بنابراین چه چیزی بهتر از این طراحی ناخن جذاب و متفاوت رنگی که می تواند نظرها را به خود جلب کند.

  • پاستیل رنگی

nail-design-models-based-on-summer-months

طرح هایی با رنگهای جذاب و دیدنی مناسب افرادایست که می خواهند جاه طلبی و اعتماد به نفس خود را به نمایش بگذارند. این طرح یکی از شیک ترین طرح های این دسته است.

۳ ) شهریور ( برج سنبله )

افراد این ماه سخت کوش ، مسئول و مرتب هستند. بنابراین طراحی ناخن آنها باید سازمان یافته تر و با جزییات بیشتر انجام شود. شما می توانید یکی از طرح های زیر را انتخاب کنید.

  • سفید صدفی

nail-design-models-based-on-summer-months

این طرح ساده اما در عین حال شیک است. رنگ سفیدی که کمی درخشندگی داشته باشد و گچی نباشد می تواند به خوبی شما را شخصی مرتب نشان دهد.

  • رنگ پاستلی و نقطه های درخشان

nail-design-models-based-on-summer-months

رنگی ساده و کمرنگ روی ناخنتان بزنید و به کمک دانه های براقی که برای طراحی استفاده می شود یک خط عمودی روی یک یا دو ناخن بکشید. خطی که مرتب بودن و سازمان یافته بودن شخصیت شما را بیشتر نشان میدهد.

 

برچسب ها :