header
header

مدل های جدید کیف شانل Chanel

مدل های جدید کیف شانل Chanel

new-chanel-chanel-bag-models

شانل (Chanel) عنوان برند مشهور فرانسوی است که توسط آلن و جرارد ورتیمر پایریزی شد این برند سالیانه در زمینه تولید لباس های خانگی، محصولات لاکچری و لوکس برای خانم های جوان و دیگر قشر جامعه فعالیت میکند.

جدیدترین کلکسیون کیف شنل ۲۰۱۷ خیلی از مدل های براق قدیمی تر را هم در خود دارد، اما این آلبوم کیف چنان پربار و وسیع است که مدل های بسیار خیره کننده ای در آن یافت می شود.

ست کیف و کفش مدل لباس مجلسی مدل مانتو

چندین و چند مدل بوی بگ ( boy bag ) و کیف های دستی در کلکسیون کیف شنل دیده می شوند که هواداران پر و پا قرص شنل را راضی نگه می دارند. اما اگر به دنبال کیف کاربردی تر یا همه کاره هستید، این جدیدترین کلکسیون کیف شنل، با کیف های بزرگ و کوچک کارآمد خود، شما را نا امید نخواهد کرد.

در جدیدترین کلکسیون کیف شنل مدل های ساده، درست شده از یک نوع چرم یکدست یا پوست ماری و تکه دوزی های شکیل و موقر زیادی به چشم می خورد.

کیفهای شنل با بند بلند را می توان به عنوان کیفهای روزمره استفاده کرد. کیف های بدون بند معمولا مناسب مهمانی های شب و رسمی هستند. می توانید این کیفها را بر حسب رنگ لباسی که می پوشید ست کنید و یا اینکه لباس یک رنگ ساده بپوشید و کیف با رنگ متضاد، دست بگیرید تا کیف شما کاملا به چشم بیاید.

new-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-models

ست کیف و کفش مدل لباس مجلسی مدل مانتو

new-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-models

new-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-models

شنل نه تنها در ساخت و طراحی کیف های کلاسیک و لوکس شهره است، بلکه همواره کلکسیون خلاقانه و بی نظیری از کیف پول، کیف کارت، کیف مخصوص پول خرد و محصولات چرمی کوچک ارائه داده است. در کلکسیون جدید کیف پول شنل ۲۰۱۷، بیشتر مدل های جدی و کلاسیک به چشم می خورد.

new-chanel-chanel-bag-models

new-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-modelsnew-chanel-chanel-bag-models
مشهور ترین برند های سال در تولید کیف کدام اند؟
شنل که یکی از مشهور ترین برند های کیف دنیا محسوب می شود، هر ساله با طراحی های جدید و در عین حال کلاسیک خود، در دنیای مد کیف می درخشد.

ست کیف و کفش مدل لباس مجلسی مدل مانتو

 

برچسب ها :