header
header

بازگشت آزاده نامداری به ایران + عکس

بازگشت آزاده نامداری به ایران

آزاده نامداری (زاده ۹ آذر ۱۳۶۳ کرمانشاه مجری تلویزیون صدا و سیمای ایران است. او دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است و با اجرا در برنامه تازه‌ها در سیمای خانواده به شهرت رسید. نامداری چند وقت اخیر با انتشار تصاویری در اینترنت، فضایی متشنج برای ایشان و خانواده شان به وجود آمد که به دنبال آن شایعاتی همچون پناهندگی وی به کشور های غربی در اینترنت منتشر شد.

اما آزاده نامداری امروز با انتشار تصاویری در اینستاگرام خود، نشان داد تمام این شایعات کذب بوده و هیچگونه پناهندگی ای در کار نبوده است در ادامهجهت مطالعه کامل این خبر، این مطلب را دنبال نمائید

آزاده نامداری در ایران , اظهارات نامداری فضای حاکم بر شبکه‌های مجازی را متشنج‌تر کرد زیرا آنچه در عکس‌ها دیده می‌شد نه جمع خصوصی و خانوادگی بلکه به فضای عمومی و پارک بیشتر شبیه بود.

بعد از این ماجرا برخی از رسانه‌ها مدعی شدند که وی درخواست پناهندگی کرده است، هنوز صحت این موضوع مشخص نشده بود که شایعه دستگیری نامداری در ایران مطرح شد اما به سرعت توسط مقامات قضایی این موضوع تکذیب شد.
سپس تصویری از وی در ایتالیا بدون پوشش چادر در خروجی رسانه‌ها قرار گرفت که صحت درخواست پناهندگی وی را قوت بخشید. در این مدت نامداری هیچ واکنشی نشان نداد و با بستن تمام کامنت ها در اینستاگرام، به انتشار چند پست آن هم با تصویر دخترش، طبیعت، گلدان و… بسنده کرد. چهارشنبه هفته گذشته هم متن مفصلی نوشت و در پایان خواست برادران و خواهران مومن او را عفو کنند.
اما باز هم مشخص نشده بود که در ایران ساکن است یا همچنان در خارج به سر می برد تا چند ساعت قبل که پستی را با موضوع کافه گردی خود و دخترش گذاشت که لوکیشن این پست را شهرک غرب معرفی کرد. بنابراین نامداری عملا حضورش در ایران را تایید کرد. آنچه از شواهد برمی‌آید گویا همچنان داستان آزاده نامداری ادامه دارد.

عکس های جدید صفحه اینستاگرام آزاده نامداری :

returning-azade-namdari-to-iran

اری بوقت_عصر_جمعه….دمنوش صددرصد ايراني#نعناع😋

returning-azade-namdari-to-iran

اری پرواز را بخاطر بسپار…پرنده مردني است…پ.ن.و زندگي ادامه دارد بالبخند،وخدايي كه همين نزديكيست🌾🌾

returning-azade-namdari-to-iran

اری هميشه درپناه خداباشي كوچولوي معصومم🌾هرچي آرزوي خوبه مال تو….

آزاده نامداری

منبع : آخرین خبر

 

برچسب ها :