header
header

واکنش مهراب قاسم خانی به ترک اعتیاد شقایق دهقان + فیلم

واکنش مهراب قاسم خانی به ترک اعتیاد شقایق دهقان

واکنش مهراب قاسم خانی به ترک اعتیاد شقایق دهقان

چند وقت پیش مصاحبه ای با موضوع اعتیاد از خانم دهقان انجام گرفته است که در این میان افرادی سودجو، با میکس و حذف بخشی از این مصاحبه شایعاتی را مبنی بر معتاد بودن خانم دهقان را در فضای مجازی اشائه دادند. در زیر قسمتی از متن اصلی مصاحبه را آورده ایم که قسمت نارنجی رنگ، بخشی از مصاحبه میباشد که در ویدئو ساختگی، حذف شده است.

قسمتی از متن اصلی مصاحبه با شقایق دهقان

وقتی که ترک میکنند، وقتی شما تو جمعشون باشید مثلا میگن که
من شقایق هستم
یک معتاد، با ۱۵ سال پاکی
اعتیاد نه، اعتیاد هیچ وقت ترک نمیشه و همراه همه هست …..

واکنش مهراب قاسم خانی

آخه این همه دروغ؟ اونم دروغ به این بزرگى؟ واقعاً خجالت نمیكشن اونایى كه اینجورى دروغ میگن؟ آدم دهنش وا میمونه. مگه میشه آخه؟… كجا پونزده سال پاكى؟ باور نكنید این حرفا رو. به جان خودم صبح تا شب در حال مصرفه. كك میزنه، روشم شیشه. صنعتى و سنتى قاطى.

اصلاً این همه كه سرنگ تو خونه ما پیدا میشه تو بیمارستان پیدا نمیشه… والله… زندگى كه نداریم از دست این… هى بهش میگم اقلاً به این بچه كوچیك رحم كن، ولى مگه گوش میده؟ همین دو سه روز پیشا هم داشت نویان رو میفروخت با پولش مواد بخره اجازه ندادم. الان هم ورداشته یه سرى كارتن یخچال و تلویزیون آورده تو خونه كه شبا كارتن خوابى كنه. خلاصه كه زندگى نذاشته واسه ما.

مهراب این جمله ها را میگوید و بغض گلویش را میفشارد ولى از آنجا كه مرد گریه نمیكند، میرود قدم میزند. شقایق هم از فرصت استفاده كرده و نویان را میزند زیر بغلش و میرود و میفروشد و با پولش كراك تقلبى میخرد و میزند و دماغش خشك میشود، میفتد و …
اى بابا، ببخشید من باید برم. باز این نیروانا و نویان گل هاى منو ورداشتن ببرن ته حیاط بكشن. هر چى هم میگم خوب نیست آدم به وسائل بزرگترا دست بزنه گوش نمیدن!

فیلم :

 

برچسب ها :